Hlavní stránka » Poradna » Školení a výcvik na tvorbu a využití myšlenkových map v praxi

Školení a výcvik na tvorbu a využití myšlenkových map v praxi

Skutečně komplexní a maximálně přínosný program pro každého z vás. Ať už pracujete v soukromém sektoru, nebo ve státní sféře. Ať už jste na jakékoliv pozici. Můžete využít myšlenkové mapy pro svůj osobní i kariérní růst, pro usnadnění své práce, nebo pro svůj volný čas. Naučte se s námi poznat a využít svůj potenciál!

Tvorba a využití myšlenkových map není jen o nakreslení myšlenkové mapy. Je lhostejné, zda ji vytvoříte na počítači pomocí programu, či to bude vaše originální rukodělné dílo. Je to proces mající své fáze, své zákonitosti a svá pravidla. Rádi se s vámi podělíme o dlouholeté zkušenosti z oblasti tvorby, ale hlavně využití myšlenkových map v praxi. Těší nás, že můžeme nabyté vědomosti i dovednosti předat dále.

Pokud se však domníváte, že stačí k určitému tématu udělat pár větví a je myšlenková mapa na světě, pak máte pravdu, ale jen z části. Uniká vám totiž něco podstatného. Jsou to klíčové aspekty pro úspěšné používaní map v praxi. Dobrá myšlenková mapa je jako živý organismus. Neumírá bezprostředně po svém vzniku. Je živá, mění se a  vyvíjí. Pozná se to tak, že se k ní vracíme, předěláváme ji, upravujeme a hlavně zas a znovu ji používáme. To je skutečně dobrá myšlenková mapa. Ale vytvořit ji není zas tak snadné, byť by to mohl někdo tvrdit.

Naše nabídka vždy zahrnuje optimální skladbu obsahu školení v poměru potřeba a výsledek. Je nutností, aby bylo školení „ušito“ na míru pro Vás, pro vaši organizaci. Celý modul – Základní tvorba a využití myšlenkových map – má své základní stavební kameny, tj. základní a jaksi povinné části školení. Potom ale nabízíme celou plejádu volitelných a variabilních částí, které lépe zacílí na vaše potřeby a očekávání. Jiné požadavky a potřeby mají uživatelé, kteří používají myšlenkové mapy pro výuku. Ať už ve školství nebo v lektorské činnosti. Zcela jiné potřeby vychází například z komerčních firem, které se zabývají poradenskou činností a jejich priority cílí do analýzy problému. Na  rozpad problému a jeho následnou syntézu na kvalitativně vyšší úrovní. Další odvětví mohou být státní úředníci kupříkladu pracující na nejrůznějších evropských projektech a tak bychom mohli pokračovat dále. Téměř vždy zabrousíme do time managementu a osobnostního rozvoje. V neposlední řadě se zabýváme oblastí cílů v klíčových oblastech a jejich dosahováním.

Pokud Vás tedy možnost využívat myšlenkové mapy ve své praxi zaujala a uvažujete o možnosti školení, tak nás neváhejte kontaktovat a společně najdeme nejen nejvhodnější termín, ale především vytvoříme optimální konstelaci podle vašich představ a potřeb.

Mgr.Miloslav Hubatka

školení na myšlenkové mapy najdete ZDE